KOŘENÍ, VÝVARY, SEMÍNKA
OŘECHY, SUŠENÉ POTRAVINY
ČAJE, KÁVA
RŮZNÉ DRUHY SOLI
DALŠÍ SORTIMENT
PRO ŘEZNÍKY A UZENÁŘE
MLÝNKY, HMOŽDÍŘE, KOŘENKY
DOPLŇUJÍCÍ ROZDĚLENÍ KOŘENÍ
- Úvod
- Přírodní zasolená střívka
- Vepřová střeva zasolená kalibr 34/36 EU svazek 91,4m
Vepřová střeva zasolená kalibr 34/36 EU svazek 91,4m
- Kompletní specifikace
- Vepřová střeva zasolená kalibr 34/36 EU svazek 91,4mSKLADEM524 Kč456 Kč bez DPH
Vepřová střeva zasolená kalibr 34/36 EU svazek 91,4m
Přírodní střívka na jitrnice, jelita, apod.
Upozornění pro uzenáře a jiné zpracovatele: Důrazně nedoporučujeme maso, případně dílo, přípravovat před fyzickým dodáním objednaných surovin, které plánujete pro Vaši výrobu použít. Z důvodu měnící se průměrné doby dodání v průběhu roku a také vzhledem k nepředvídatelným situacím, které mohou nastat, by se mohl Váš předpřipravený výrobek, ještě před dodáním, zkazit či znehodnotit.
Druh střev: přírodní vepřová
Zpracování střev: šlemovaná a zasolená (čištěná a konzervovaná)
Kalibr střev: 34/36 (velikost)
Délka svazku: 91,4 m
Minimální délka jednoho kusu: 3 m
Ve svazku: 14 až 16 kusů střev
Spotřeba střeva na výrobu: cca 2 m střívek na 1 Kg díla
Použití: na jitrnice a jelita
Postup přípravy střev: Střeva opláchneme a namočíme na den do studené vody. Poté svazek rozebereme a namočíme do vlažné vody. Můžeme začít narážet. Střeva, která zbydou přesolíme, necháme okapat a uschováme do chladu. Skladovací teplota by měla být do 10°C.
Dodání: V případě nákupu střívek, doporučujeme zákazníkům si zboží převzít v co nejkratším čase. Jedná se sice o zasolená střívka, kdy sůl působí konzervačně. Nicméně jde o živočišný produkt. Také chceme upozornit na specifické aroma střívek. (jedná se o tyto typy doručení: uloženka.cz, zasilkovna.cz a doručení Českou poštou tzv. balík na poštu)
Pro shlédnutí kompletního sortimetu - klikni zde