Pro základní funkčnost, analytické účely a personalizaci webu používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu stímto souhlasíte. Více informací marketing a cookies.

 
 
 
 

Proč nakupovat u nás? Jistota kvalitního nákupu.

1. Dnes objednáte, zítra doručíme!

Objednané zboží Vám doručíme do 24 hodin a to v rámci celé ČR, nebo si ho můžete u nás ihned po obdržení informace o nachystaném zboží, přijít vyzvednout na výdejním místě v Havířově.

2. Kvalitní zboží!

Zboží je dovážené ze zemí, kde se také pěstuje a dbá se na jeho kvalitu.

3. Výhodný nákup!

Zaručujeme Vám kvalitní zboží za skvělé ceny. Nákup zboží je u nás výhodnější a levnější, než u konkurence! Pravidelně ceny aktualizujeme, porovnáváme a snažíme se, aby byla pro zákazníka zajímavé.

4. Náš zákazník, náš pán!

Kdykoliv se budete na nás chtít obrátit s dotazy a přáními, jsme Vám vždy plně k dispozici. Kontaktuje nás písemnou či telefonickou formou a my se pokusíme vyjít vstříc ochotně, slušně a profesionálně. Poskytneme Vám veškeré informace pro Vaši maximální spokojenost.

5. Garantujeme Vám vrácení peněz!

Snažíme se, aby naši zákazníci byli s objednávkou maximálně spokojeni. Pokud by ke spokojenosti zákazníka nedošlo, garantujeme rychlé vrácení peněz, nebo výměny zboží.

6. Důvěra na prvním místě!

Naše firma patří mezi největší a nejkvalitnější dodavatele zboží v ČR a na Slovensku.

7. Snadné a přehledné vyhledávání zboží!

Dbáme, aby naše zboží bylo snadno dohledatelné na internetu a tak vyhledávání ušetřilo Váš čas.

8. Pestrý sortiment

Zaručujeme Vám velký a pestrý výběr sortimentu, ze kterého si vybere každý, pro jakoukoliv příležitost a potřebu. Sortiment je denně doplňován a tak stále k mání.

9. Objednejte si z pohodlí Vašeho domova!

Výhodou našeho obchodu je, že nemusíte nikam cestovat, stačí si zboží objednat po internetu z pohodlí Vašeho křesla a zbytek uděláme za Vás!

10. Zboží z vlastního skladu

Zboží na našich internetových stránkách dovážíme převážně ze zahraničí. Zboží pečlivě vybíráme pro spokojenost našich zákazníků. Díky vlastního skladu máme 99% zboží skladem připraveno ihned k odeslání. Výhodou je naše alternativní výdejní místo, kde je zboží připraveno do druhého dne pro osobní odběr.

11. Výdejní místa po celé české a slovenské republice

Výdejní místa jsou pro Vás připraveny po celé české a slovenské republice. Momentálně máme 86 výdejních míst, díky kterým ušetříte poštovné a můžete si sami určit, na jaké výdejní místo chcete svůj balíček doručit. Je to jednoduché a pohodlné.